Petek in sobota (18. 11. in 19.11. 2022) sta bila za 32 učencev osnovne šole Ob Dravinji prav posebna dneva. Učenci so se po pouku preselili na podružnično šolo v  Tepanju, kjer  se je  odvijal že četrti jezikovni tabor. Letos je tabor potekal v znamenju božičnih praznikov. Učencem je ponovno ponudil obilo zabave, doživljajskega učenja in seveda druženja. Učenci so se preizkusili v  jezikovnih, gibalnih, ustvarjalnih, glasbenih in radijskih delavnicah, se zabavali ob karaokah in jezikovnih igrah, spoznavali božične navade po svetu, pripravili scenarij za čisto pravo radijsko oddajo, peli božične pesmi in uživali v okusih tradicionalnega angleškega zajtrka.  Zadovoljni in polni vtisov smo se poslovili in si obljubili, da se vidimo prihodnje leto.

Aktiv učiteljev angleškega jezika, OŠ Ob Dravinji