Spoštovani starši!

Vlada RS je v sredo, 20. januarja 2021, sprejela nov odlok, s katerim določa, da bo pouk za učence od 1. do 3. razreda v naši (Savinjski) regiji potekal od torka, 26. januarja 2021, dalje v PROSTORIH ŠOLE, za vse ostale učence (od 4. do 9. razreda) pa se nadaljuje pouk na daljavo.

Zaposleni na šoli se veselimo povratka učencev in učenk 1. triletja.

VIZ delo v šoli bo organizirano v skladu z navodili MIZŠ in s priporočili NIJZ, vse z namenom zagotoviti potek VIZ dela v prijetnem, a hkrati varnem šolskem prostoru.

Spoštovani starši, naprošamo vas, da redno spremljate obvestila na spletni strani naše šole, da bomo lahko s skupnimi močmi in dobrim sodelovalnim odnosom ustrezno organizirali pouk od torka, 26. januarja 2021 v prostorih šole.

Vse dobro vam želim. OSTANITE ZDRAVI VI IN NAŠI UČENCI!

Ravnateljica Nevenka Brdnik