V tem decembrskem času je z nami navezala stik tudi dolgoletna zunanja sodelavka šole, ga. Manica Vrhovšek, ki je vsako leto z otroki izvedla različne delavnice. Pri tem je vedno znova dajala pobudo, da je potrebno delovati trajnostno, zato so vsi izdelki nastali iz odpadnih in naravnih materialov. In čeprav nam je letošnje leto zagodla korona, je z nami podelila tisto, kar bi nam sicer pokazala v živo. Z zavedanjem, da otroci doma pogrešajo družbo, sošolce in učitelje, nam je prikazala, kako so tudi letos doma – v krogu družine – izdelovali praznične okraske. Tako je nastalo nekaj unikatnih izdelkov, ki jih je podelila z nami. Vsi, ki se zavedate pomena recikliranja in so vam praznični okraski všeč, ste vabljeni, da se ji pridružite. Tako boste v svoj dom prinesli še kanček več tiste čarobnosti, ki jo letos vsi mi med prazniki zelo potrebujemo. Z željo, da ostanete zdravi in tako ustvarjalni tudi v prihodnje, nam je vsem zaželela mirne praznike.