Spoštovani starši!    

 

Na naši šoli bomo za prihodnje šolsko leto informacije v povezavi z učbeniškim skladom ter seznamom šolskih potrebščin (sezname učbenikov, delovnih zvezkov ter ostalih šolskih potrebščin) posredovali vam, staršem, v fizični obliki (šolsko gradivo učenci prinesejo domov), preko elektronske pošte in na spletni strani naše šole pod zavihkom e-tiskovine.    

 

V šolskem gradivu, ki ga bodo učenci prinesli domov, se nahaja tudi naročilnica za učbeniški sklad. Prosimo vas, da naročilno za učbeniški sklad izpolnite, vaš otrok pa naj jo vrne razredničarki/razredniku do petka, 12. 6. 2020.
Do sedaj ste kataloge s šolskimi potrebščinami različnih ponudnikov dobivali v fizični obliki, sedaj pa boste lahko naročili vse šolske potrebščine preko različnih portalov, na primer  Kopija nova, Mladinska knjiga …, prav tako lahko vse šolske potrebščine nabavite v knjigarnah in papirnicah po Sloveniji (v papirnicah v Slovenskih Konjicah imajo sezname potrebščin za našo šolo).    

   

Linki za naročanje:    

 

 

 

 

 

Skrbnica učbeniškega sklada

Petra Paradižnik