ORGANIZACIJA ŠOLSKEGA DELA NA DALJAVO

Opazili smo, da je načrtovanje zelo pomemben del tvojega življenja.

V šoli in doma imate mrežni plan pisnih preizkusov znanja. Prav gotovo si v kakšen koledar vpisuješ tudi ustna ocenjevanja znanja. Zdaj, ko je potrebno šolsko delo opraviti doma, je še posebej pomembno, da se znaš organizirati in si razporediti čas, ki ga potrebuješ za učenje in pisanje domače naloge.

Olajšaj si delo za vsak dan. Zapiši si DNEVNI načrt dela. Poglej si primer urnika v prilogi: Organizacija dela na daljavo

Zdaj si še sam pripravi načrt za naslednje dni!

Urnik, ki smo ti ga pripravili kot vzorec, prilagodi glede na svoje trenutne razmere. Tudi če starša delata, lahko marsikaj opraviš sam v dopoldanskem času, popoldne pa ju prosiš za pomoč, če bo potrebno. Poskusi čim več stvari opraviti sam, saj s tem razvijaš in krepiš svojo samostojnost in svoje učne navade, ki jih boš v prihodnje zelo potreboval. Za pomoč lahko prosiš tudi učitelje in sošolce.

Če potrebuješ pomoč pri oblikovanju načrta dela, mi piši na e-naslov suzana.kovse@obdravinji.si

Uspešno!

Klikni na povezavo: ORGANIZACIJA DELA NA DALJAVO