Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v torek, 28. 1. 2020, izvedli kulturni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razreda. V Kulturnem domu Slov. Konjice si bomo ogledali gledališko predstavo z naslovom Tajno društvo PGC. Besedilo izpod peresa slovenskega avtorja, Antona Ingoliča,  je zimzelena otroška klasika, nastala leta 1958, pred našimi očmi pa bo zaživela v sodobni izvedbi. Cena vstopnine znaša 7 EUR, znesek pa bo dodan na položnico v naslednjem mesecu. Prvi dve uri in polovico tretje šolske ure imamo pouk po urniku, saj se predstava začne ob 11. uri in traja približno 80 minut. Po ogledu predstave sledi kratko druženje in pogovor z igralci. Igralska zasedba: Jernej Kuntner, Nina Ivanič, Jan Bučar, Rok Kunaver, Mia Skrbinac, Matevž Muller, Miha Arh, Voranc Boh, Nina Skrbinšek, Ajda Toman.

Kulturni dan se bo zaključil do 12.45.

Vodja kulturnega dne: Jovita Kovač