»Začelo se je tam pred šolskimi vrati,

na prvi dan šole želeli smo nove sošolce spoznati.«

Doroteja Kotnik, Katrin Polutnik

Drage učenke, dragi učenci.

Počitnice in prosti poletni dnevi se zaključujejo in

pred nami je novo šolsko leto – 2024/2025.

Verjamemo, da se vam je med počitnicami pripetilo veliko zanimivih in zabavnih dogodivščin. Shranite jih v svojem spominu in se na prijetne počitniške izkušnje spomnite, ko bodo dnevi med šolskim letom kdaj malce bolj zahtevni.

Pogumno zakorakajte v novo šolsko leto, v prepričanju, da bo uspešno in da bosta vaš trud in delo obrodila rezultate.

Na OŠ Ob Dravinji vas z veseljem pričakujemo.

V ponedeljek, 2. septembra 2024,  se začenja šolsko leto 2024/25.

PRVI ŠOLSKI DAN ZA PRVOŠOLCE

Sprejem prvošolcev na matični šoli Ob Dravinji je ob 9. uri, na podružnici Tepanje pa ob 10. uri. Prvošolci ste vabilo za 1. šolski dan dobili po pošti.

PRVI ŠOLSKI DAN ZA UČENCE OD 2. DO 9. RAZREDA

Za učence od 2. do 9. razreda se 1. šolski dan prične ob 8.20.

Učenci 2. in 3. razreda vstopate v šolo skozi vhod 1. triletja. Ob vstopu v šolo vas bodo dežurni učitelji usmerili v matične učilnice.

Učenci od 4. do 9. razreda počakate pred glavnim vhodom, kjer vas bodo pričakali vaši razredniki in vas peljali v matične učilnice.

Imeli boste dve šolski uri z razrednikom, tretjo in četrto šolsko uro pa pouk po urniku.

S sabo prinesite torbo, beležko, peresnico in šolske copate.

Vozni red šolskih avtobusov ostaja enak kot lansko šolsko leto in je objavljen na spletni strani šole.

Odhodi šolskih avtobusov na prvi šolski dan se pričnejo ob 12. uri.

Prvi šolski dan imate vsi učenci malico, kosilo je organizirano za učence od 2. do 5. razreda.

Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Za dobro in uspešno delovanje šole je potrebno naše skupno sodelovanje in zaupanje. Prepričani smo, da nam bo v šolskem letu 2024/25 skupaj uspelo.

Potrebna bosta le medsebojni spoštljiv odnos, umirjena komunikacija in dobra volja vseh nas!

Ravnateljica mag. Nevenka Brdnik in kolektiv OŠ Ob Dravinji